Espanyol kontra Athletic Club, wynik spotkania 1-1

Espanyol kontra Athletic Club wynik spotkania 1-1. W dniu 2021-10-26 19:00 na stadionie RCDE Stadium odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 11 pomiędzy Espanyol a Athletic Club.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Espanyol a Athletic Club wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: Raúl de Tomás 33' 1-0 Williams 52' 1-1 Lekue

Żółte kartki Espanyol: Yangel Herrera 73'

Żółte kartki Athletic Club: Alex Berenguer 75' Yeray Álvarez 90'

Czerwone kartki Espanyol: Raúl de Tomás 90'

Czerwone kartki Athletic Club:

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Espanyol stanie naprzeciw Granada CF, następne spotkania z drużynami Barcelona i Real Sociedad. Kolejno natomiast Athletic Club z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Levante i Granada CF.

Wierni fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Yangel Herrera Alex Berenguer częstokroć zagwarantowały fantastycznym sympatykom mnóstwo emocji. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami są bardzo zaciekłe, nie często okazuje się, iż potyczki przynudzają. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, przepiękne asysty i bramki dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich ioglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Espanyol i Athletic Club jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak RCDE Stadium.