Mecz między Rayo Vallecano i Espanyol zakończony wynikiem 1-0 dnia 2021-12-05 13:00

Rayo Vallecano vs Espanyol, wynik końcowy 1-0. Dnia 2021-12-05 13:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 16 pomiędzy Rayo Vallecano a Espanyol.

Pierwsza część spotkania między Rayo Vallecano a Espanyol zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: L. Cabrera 54' 1-0

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 40' Óscar Valentín 90' Randy Nteka 90'

Żółte kartki Espanyol: Javi Puado 9' Aleix Vidal 69' Leandro Cabrera 90'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Espanyol: Fran Mérida -5'

Główny arbiter spotkania - José Munuera. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Rayo Vallecano zmierzy się już z Villarreal, następne spotkania z drużynami Bergantiños i Alaves a Espanyol z Levante. Następne mecze zagra z drużynami Cristo Atlético i Celta Vigo.

W dzisiejszych czasach wierni fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Mocne drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Óscar Trejo Javi Puado częstokroć zapewniły wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Nieustannie obserwujemy ostre faule zakończone bardzo często żółtą kartką, przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Wspaniałe walki między zawodnikami są bardzo nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to widowiska drętwe. To też warto przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Rayo Vallecano i Espanyol w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Estadio de Vallecas.