Spotkanie Cadiz vs Espanyol zakończone wynikiem 2-2

W dniu 2022-01-18 20:30 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 21 pomiędzy Cadiz a Espanyol.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Cadiz a Espanyol zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: Manu Morlanes 10' 0-1 Darder Álvaro Negredo 54' 1-1 Alejo 90' 2-1 Álvaro Negredo Raúl de Tomás 90' 2-2 Darder

Żółte kartki Cadiz: Juan Cala -5' Fali 46' Alfonso Espino 58' Iván Alejo 74' Jeremías Ledesma 81'

Żółte kartki Espanyol: Leandro Cabrera 79'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Espanyol:

Główny arbiter meczu to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Cadiz stawi czoła Valencia, następne spotkania z drużynami Mallorca i Celta Vigo a Espanyol zmierzy się z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Sevilla.

Fani futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Juan Cala Leandro Cabrera nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym kibicom mnóstwo niezapomnianych emocji. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nieustępliwe, nie często bywa, iż mecze nas męczą. Trafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty oraz bramki, które dodają smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Cadiz i Espanyol jak ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Estadio Nuevo Mirandilla.