Espanyol kontra Getafe, wynik spotkania 2-0

 

Pierwsza połowa meczu między Espanyol i Getafe zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-03-05 15:15 na stadionie RCDE Stadium odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Espanyol i Getafe.

Gole strzelali: L. Cabrera 17' 1-0 T. Vilhena E. Cabaco 27' 2-0

Żółte kartki Espanyol: Óscar Gil 40' Tonny Vilhena 42' Diego López 43' Yangel Herrera 56' Leandro Cabrera 64' Sergi Darder 72'

Żółte kartki Getafe: Stefan Mitrović 2' Enes Ünal 32' Óscar Rodríguez 56' Djené 72' Erick Cabaco 78'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Getafe:

Główny arbiter spotkania to Adrian Cordero Vega, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Espanyol stanie naprzeciw Levante, następne spotkania z drużynami Mallorca i Real Sociedad natomiast Getafe podejmie Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club i Mallorca.

Fani śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które startują w lidze La Liga. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Óscar Gil Stefan Mitrović raz za razem serwują wspaniałym sympatykom wiele przeżyć. Zmagania między graczami zdarzają się nader zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Zdarzają się brutalne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi La Liga. Udział takich legendarnych zespołów jak Espanyol i Getafe z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak RCDE Stadium.