Na obiekcie RCDE Stadium odbył się mecz między Espanyol oraz Celta Vigo: końcowy wynik 1-0

 

Pierwsza połowa meczu między Espanyol a Celta Vigo zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-04-10 14:15 na obiekcie sportowym RCDE Stadium rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Espanyol oraz Celta Vigo.

Gole strzelali: Wu Lei 89' 1-0 Darder

Żółte kartki Espanyol: Yangel Herrera 43' Fernando Calero 45' Keidi Bare 55' Tonny Vilhena 81'

Żółte kartki Celta Vigo: Kevin Vázquez 77'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Espanyol stawi czoła Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano oraz Real Madrid. Kolejno natomiast Celta Vigo z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Getafe oraz Granada CF.

Dzisiaj fani futbolu śledzą ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze La Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Yangel Herrera Kevin Vázquez nieustannie serwują pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami zdarzają się niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, iż spotkania męczą. Systematycznie trafiamy na ostre faule, przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi La Liga. Espanyol i Celta Vigo i ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, RCDE Stadium.