Alaves - Espanyol, wynik spotkania: 2-1

Alaves - Espanyol, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie meczu między Alaves oraz Espanyol wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-05-11 17:00 na stadionie Estadio de Mendizorroza rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 36 pomiędzy Alaves a Espanyol.

Gole strzelali: Miguel de la Fuente 7' 1-0 Joselu Raúl de Tomás 14' 1-1 G. Escalante 59' 2-1 Jason

Żółte kartki Alaves: Mamadou Loum 41' Víctor Laguardia 89' Marc Tenas 90'

Żółte kartki Espanyol: Yangel Herrera 30' Aleix Vidal 40' Yangel Herrera 46'

Czerwone kartki Alaves:

Czerwone kartki Espanyol: Yangel Herrera 46'

Sędzią głównym tego spotkania był Valentin Pizarro Gomez, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Alaves stawi czoła Cadiz, następne spotkania z drużynami Granada CF i natomiast Espanyol zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzi bardzo fascynujące starcia w lidze La Liga. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Mamadou Loum Yangel Herrera raz za razem zapewniły wyśmienitym sympatykom wiele niesamowitych wrażeń. Potyczki między graczami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż zmagania nudzą fana. Obserwujemy wspaniałe asysty czy gole, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego względu warto oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Alaves oraz Espanyol z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio de Mendizorroza.