Dnia 2022-05-14 16:30 na stadionie RCDE Stadium miał miejsce mecz Espanyol vs Valencia - 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Espanyol a Valencia wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-05-14 16:30 na stadionie RCDE Stadium odbył się mecz ligi La Liga kolejki 37. Zmierzyły się ze sobą Espanyol oraz Valencia.

Gole strzelali: M. Gómez 37' 0-1 Thierry Correia Raúl de Tomás 45' 1-1 Rubén Sánchez

Żółte kartki Espanyol: Fran Mérida 3' Raúl de Tomás 45' Sergi Darder 70' Dídac Vila 90'

Żółte kartki Valencia: Omar Alderete 90'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Valencia:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Espanyol stanie naprzeciw Granada CF, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz a Valencia zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo fanów futbolu śledzi pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Fran Mérida Omar Alderete nieraz zagwarantowały wyśmienitym fanom mnóstwo niezapomnianych emocji. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to zmagania nie warte uwagi. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, spektakularne gole i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe ligi La Liga. Udział takich znanych zespołów jak Espanyol i Valencia w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, RCDE Stadium.