Espanyol kontra Sevilla, wynik meczu - 2-3

Espanyol kontra Sevilla, wynik końcowy 2-3.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Espanyol i Sevilla zakończyła się 1-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2022-09-10 14:15 na obiekcie sportowym RCDE Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 5 pomiędzy Espanyol a Sevilla.

Gole strzelali: E. Lamela 1' 0-1 José Ángel Carmona José Ángel Carmona 26' 0-2 Joselu 45' 1-2 José Ángel Carmona 45' 1-3 M. Braithwaite 62' 2-3

Żółte kartki Espanyol: Óscar Gil 13' Joselu 42' Vinícius Souza 57'

Żółte kartki Sevilla: Erik Lamela 29' Marcos Acuña 45' Erik Lamela 84' Fernando 90' Youssef En-Nesyri 90'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Sevilla: Erik Lamela 84'

Główny arbiter meczu - Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Espanyol zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Valencia i Cadiz. Kolejno natomiast Sevilla z FC Copenhagen. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Atletico Madrid.

Oddani fani piłki nożnej śledzą bardzo interesujące starcia, które mają miejsce w lidze La Liga. Składające się z zdolnych graczy zespoły futbolowe i zawodnicy jak Óscar Gil Erik Lamela bardzo często zapewniły wspaniałym sympatykom wiele niezapomnianych wrażeń. Trafiamy na spektakularne bramki i asysty, ostre faule zapewniające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zajadłe, nie często zdarza się, że widowiska nas męczą. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga. Espanyol i Sevilla jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak RCDE Stadium.