Spotkanie Espanyol kontra Valencia zakończone wynikiem 2-2 dnia 2022-10-02 12:00 na obiekcie RCDE Stadium

 

Pierwsza połowa meczu między Espanyol a Valencia zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-10-02 12:00 na stadionie RCDE Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 7 pomiędzy Espanyol a Valencia.

Gole strzelali: Gabriel Paulista 53' 0-1 José Gayà Joselu 56' 1-1 Darder 83' 2-1 M. Braithwaite E. Cömert 90' 2-2

Żółte kartki Espanyol: Sergi Darder 58' Brian Oliván 76'

Żółte kartki Valencia: Mouctar Diakhaby 90'

Czerwone kartki Espanyol: Martin Braithwaite 90'

Czerwone kartki Valencia: Marcos André 85'

Sędzią głównym tego spotkania był Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Espanyol zmierzy się już z Cadiz, następne spotkania z drużynami Valladolid oraz Osasuna. Kolejno natomiast Valencia z Osasuna. Następne mecze zagra z drużynami Elche oraz Sevilla.

Liczni kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi La Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak Sergi Darder Mouctar Diakhaby nierzadko zapewniły kapitalnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć walki między graczami zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa, że są to mecze nudne. Z tego powodu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Espanyol oraz Valencia w lidze La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak RCDE Stadium.