Spotkanie Espanyol - Valladolid zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2022-10-16 16:30 na stadionie RCDE Stadium odbył się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Espanyol i Valladolid.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Espanyol a Valladolid zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Joselu 78' 1-0 Brian Oliván

Żółte kartki Espanyol: Vinícius Souza 63'

Żółte kartki Valladolid: Zouhair Feddal 15' Sergio Escudero 31' Monchu 52' Roque Mesa 59'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Valladolid:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Espanyol zmierzy się już z Osasuna, następne spotkania z drużynami Elche i Mallorca. Kolejno natomiast Valladolid z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Osasuna.

Kibice śledzą starcia, które startują w lidze La Liga. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Vinícius Souza Zouhair Feddal raz za razem zapewniły wspaniałym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule, które gwarantują wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami są niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, że widowiska nas nudzą. Warto więc śledzić mecze futbolowe popularnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Espanyol oraz Valladolid w lidze La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, RCDE Stadium.