Mecz Osasuna vs Espanyol zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie Estadio El Sadar dnia 2022-10-20 18:00

Osasuna vs Espanyol, wynik końcowy 1-0. Dnia 2022-10-20 18:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 10 pomiędzy Osasuna a Espanyol.

Pierwsza połowa spotkania między Osasuna a Espanyol zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: A. Budimir 55' 1-0 A. Ezzalzouli

Żółte kartki Osasuna: David García 27'

Żółte kartki Espanyol: Martin Braithwaite 53' Fernando Calero 73'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Espanyol:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Osasuna stawi czoła Valladolid, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Barcelona natomiast Espanyol z Mallorca. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid oraz Villarreal.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi niezwykle fascynujące starcia ligi La Liga. Złożone z zdolnych napastników oraz obrońców drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak David García Martin Braithwaite częstokroć zapewniły fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między zawodnikami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że są to widowiska usypiające. Zdarzają się spektakularne gole oraz asysty, bezlitosne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z fanów, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi La Liga oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Osasuna oraz Espanyol z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Estadio El Sadar.