Mecz Atletico Madrid kontra Espanyol, wynik 1-1

Dnia 2022-11-06 13:00 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 13. Zmierzyły się Atletico Madrid oraz Espanyol.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Atletico Madrid a Espanyol wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Darder 62' 0-1 Joselu João Félix 78' 1-1 T. Lemar

Żółte kartki Atletico Madrid: Geoffrey Kondogbia 59' José María Giménez 83' João Félix 87'

Żółte kartki Espanyol: Brian Oliván 34' Martin Braithwaite 53' Benjamin Lecomte 74' Aleix Vidal 85' Omar El Hilali 90'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Espanyol: Leandro Cabrera 28'

Główny sędzia spotkania - Juan Luis Pulido Santana, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Atletico Madrid stanie naprzeciw Mallorca, następne spotkania z drużynami Almazán oraz Elche. Kolejno natomiast Espanyol z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Rincón oraz Barcelona.

Liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą interesujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Utalentowane zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak Geoffrey Kondogbia Brian Oliván wielokrotnie zaserwowały fantastycznym miłośnikom wiele pozytywnych przeżyć. Walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się niezwykle zażarte, nie często zdarza się definitywnie, iż są to widowiska nudne. Stale zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Atletico Madrid oraz Espanyol i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estádio Cívitas Metropolitano.