Spotkanie Espanyol vs Girona, wynik 2-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Espanyol a Girona wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-01-07 20:00 na stadionie RCDE Stadium odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Espanyol oraz Girona.

Gole strzelali: Toni Villa 32' 0-1 Aleix García Javi Puado 51' 1-1 Joselu 76' 2-1 Brian Oliván Y. Herrera 85' 2-2 Yan Couto

Żółte kartki Espanyol: Edu Expósito 4' Brian Oliván 21' César Montes 87'

Żółte kartki Girona: Valentin Castellanos 9' Yangel Herrera 88'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Espanyol stawi czoła Getafe, następne spotkania z drużynami Real Betis oraz Almeria a Girona zmierzy się z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Barcelona.

Liczni kibice śledzą poczynania w lidze La Liga. Interesujące zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Edu Expósito Valentin Castellanos nieustannie serwują pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę walki między drużynami futbolowymi bywają nader zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że potyczki nie są interesujące. Często zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone czerwonym kartonikiem, przepiękne bramki i asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Espanyol i Girona w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak RCDE Stadium.