Spotkanie Espanyol - Mallorca zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie RCDE Stadium

Espanyol - Mallorca, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Espanyol a Mallorca wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2023-02-25 13:00 na obiekcie sportowym RCDE Stadium rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 23 pomiędzy Espanyol a Mallorca.

Gole strzelali: M. Braithwaite 22' 1-0 Aleix Vidal V. Muriqi 41' 1-1 Dani Rodríguez M. Braithwaite 51' 2-1 Nico Melamed

Żółte kartki Espanyol: José Gragera 74' Nicolás Melamed 83'

Żółte kartki Mallorca: I?igo Ruiz de Galarreta 62' Predrag Rajković 83'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Espanyol stanie naprzeciw Valladolid, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Celta Vigo natomiast Mallorca zmierzy się z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Real Betis.

Liczni kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze La Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze jak José Gragera I?igo Ruiz de Galarreta nieustannie sprawiają swoim entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Zdarzają się idealne asysty i bramki, nieczyste faule zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nader zaciekłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to zmagania statyczne. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi La Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Espanyol i Mallorca z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, RCDE Stadium.