Spotkanie Valladolid kontra Espanyol, wynik 2-1

W dniu 2023-03-05 13:00 na obiekcie sportowym Estadio Municipal José Zorrilla rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Valladolid oraz Espanyol.

Pierwsza część spotkania między Valladolid a Espanyol zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: Iván Sánchez 25' 1-0 G. Plata Álvaro Aguado 62' 2-0 G. Plata M. Braithwaite 87' 2-1 Darder

Żółte kartki Valladolid: Roque Mesa 29' Sergio Escudero 44' Martin Hongla 45'

Żółte kartki Espanyol: Óscar Gil 24' Joselu 75'

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Espanyol:

Główny arbiter spotkania to Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Valladolid zmierzy się już z Elche, następne spotkania z drużynami Athletic Club oraz Real Madrid. Kolejno natomiast Espanyol zmierzy się z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Girona.

Liczni kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze La Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Roque Mesa Óscar Gil wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami są bardzo zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, iż zmagania nie są interesujące. Zdarzają się widowiskowe gole i asysty, bezlitosne faule zakończone bardzo często żółtą kartką, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe lubianej ligi La Liga. Valladolid i Espanyol jak ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Estadio Municipal José Zorrilla.