Dnia 2023-03-18 17:30 na obiekcie RCDE Stadium odbył się mecz Espanyol - Celta Vigo - 1-3

Dnia 2023-03-18 17:30 na stadionie RCDE Stadium rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 26. Zmierzyły się Espanyol i Celta Vigo.

Pierwsza połowa meczu między Espanyol oraz Celta Vigo zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

 

Gole strzelali: Gabri Veiga 26' 0-1 Carles Pérez Iago Aspas 45' 0-2 Carles Pérez 82' 0-3 F. Cervi José Gragera 86' 1-3

Żółte kartki Espanyol: Sergi Darder 31' Leandro Cabrera 44'

Żółte kartki Celta Vigo: Javi Galán 62' Jørgen Strand Larsen 90'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Główny arbiter meczu to Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Espanyol zmierzy się już z Girona, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Real Betis. Kolejno natomiast Celta Vigo z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Mallorca.

Wielu kibiców śledzi fascynujące starcia ligi La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Sergi Darder Javi Galán nieustannie gwarantują własnym wiernym fanom emocje sięgające zenitu. Nieprzerwanie trafiamy na widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne faule zakończone bardzo często czerwoną kartką gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe potyczki między zawodnikami zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że są to mecze mało interesujące. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich oraz przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Espanyol oraz Celta Vigo w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, RCDE Stadium.