Dnia 2023-05-21 12:00 na obiekcie Estadio de Vallecas miał miejsce mecz między Rayo Vallecano oraz Espanyol: 1-2

Rayo Vallecano kontra Espanyol 1-2. Dnia 2023-05-21 12:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Rayo Vallecano oraz Espanyol.

Po pierwszej połowie meczu między Rayo Vallecano oraz Espanyol wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: Darder 23' 0-1 Raúl de Tomás 42' 1-1 Nico Melamed 59' 1-2

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 40' Alejandro Catena 70'

Żółte kartki Espanyol: Leandro Cabrera 39' Óscar Gil 85'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Espanyol:

Główny arbiter meczu to Alejandro Hernandez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Rayo Vallecano stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz Mallorca. Kolejno natomiast Espanyol z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Valencia oraz Almeria.

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów śledzi potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Óscar Trejo Leandro Cabrera raz za razem zagwarantowały wspaniałym entuzjastom mnóstwo niesamowitych emocji. Obserwujemy widowiskowe bramki i asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę walki między graczami są zagorzałe, nie często bywa, że są to zmagania usypiające. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania sportowe popularnej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Rayo Vallecano oraz Espanyol oraz ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio de Vallecas.