Mecz pomiędzy Granada CF oraz Real Madrid zakończony wynikiem 0-4 dnia 2024-05-11 16:30

Ostatnia kolejka La Liga dostarczyła niezapomnianych emocji na Estadio Nuevo Los Cármenes, gdzie Real Madrid zmierzył się z Granada CF. Mecz, który odbył się w sobotę, zakończył się dominacją gości, którzy pokonali gospodarzy 4:0. Już do przerwy na tablicy wyników widniał wynik 0:2, co zwiastowało trudną drugą połowę dla drużyny z Granady. Królewscy potwierdzili swoją wyższość, utrzymując presję oraz kontrolę nad grą, co pozwoliło im na zdobycie kolejnych dwóch bramek w drugiej części spotkania. Real Madrid umocnił swoją pozycję w tabeli, zbliżając się do końca sezonu z wysokimi ambicjami.

Relacja z meczu Granada CF - Real Madrid

W meczu 35. kolejki La Liga Granada CF podejmowała u siebie na Estadio Nuevo Los Cármenes potężny Real Madrid. Spotkanie odbyło się 11 maja 2024 roku o godzinie 16:30. Sędzią głównym tego starcia był Pablo González Fuertes z Hiszpanii. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców przez całe spotkanie, tworząc gorącą i elektryzującą aurę.

Pierwsza połowa rozpoczęła się dynamicznie, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Real Madrid szybko objął prowadzenie za sprawą Fran Garcii, który zdobył bramkę w 38. minucie, asystującemu mu A. Gülerowi. Na krótko przed przerwą, w 45. minucie, Garcii odpowiedział kolejnym trafieniem, tym razem samemu, ustalając wynik na 0-2 dla gości.

Po wznowieniu gry po przerwie, Real Madrid kontynuował swoją dominację. W 49. minucie to Brahim Díaz wpisał się na listę strzelców, zdobywając trzeciego gola dla swojego zespołu po asyście Dani Ceballosa. Mecz był niezwykle intensywny, a piłkarze Realu nie zwalniali tempa. W 58. minucie znów bramkę zdobył Brahim Díaz, a asystę zanotował Luka Modrić, ustalając tym samym wynik na 0-4 dla ekipy z Madrytu.

Granada CF nie potrafiła odwrócić losów spotkania i ostatecznie musiała uznać wyższość rywali. Mimo starań, gospodarze nie zdołali pokonać obrony Realu Madrid, która była niezwykle skuteczna tego dnia.

W trakcie meczu żółtą kartkę zobaczył Lucas Boyé z Granady w 25. minucie oraz Gerard Gumbau w 45. minucie. Kartki czerwonej nie było.

Real Madrid pewnie pokonało Granadę, zdobywając cenne trzy punkty na wyjeździe. Kibice Królewskich mogą być dumni z postawy swoich ulubieńców, którzy zaprezentowali wysoką jakość gry i skuteczność pod bramką rywali. Następne mecze dla Granada CF to starcia z Rayo Vallecano, Celtą Vigo oraz Gironą, natomiast Real Madrid zmierzy się z zespołami Alaves, Villarreal i Real Betis. Czy ta wygrana zapowiada kolejną dobrą passę dla ekipy z Madrytu? Czas pokaże.