Wyniki i aktualności Granada CF

Mecz Granada CF - Alaves, wynik końcowy 2-0

Mecz Granada CF kontra Alaves dnia 2024-04-14 14:15 na stadionie Estadio Nuevo Los Cármenes: 2-0

Wczorajszy mecz La Liga pomiędzy Granada CF a Alaves był pełen emocji i zwrotów akcji. Spotkanie odbyło się na Estadio Nuevo Los Cármenes, a gospodarze zdominowali rywali, zwyciężając 2-0. Bramki padły jeszcze przed przerwą, a ostateczny wynik utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego. Mecz odbył się 14 kwietnia o godzinie 14:15, co oznacza, że rozgrywka miała miejsce zaledwie kilka godzin temu.

Granada CF kontra Valencia 0-1

Spotkanie Granada CF vs Valencia zakończone wynikiem 0-1

W meczu 26. kolejki La Liga pomiędzy Granada CF a Valencią padł niesamowicie zacięty wynik 0-1. Spotkanie, które odbyło się 4 kwietnia o godzinie 18:00 na Estadio Nuevo Los Cármenes, dostarczyło kibicom wiele emocji i niezapomnianych momentów. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, druga połowa okazała się kluczowa dla obu drużyn, decydując o końcowym rezultacie.

Mecz Cadiz vs Granada CF wynik 1-0

Mecz Cadiz - Granada CF zakończony wynikiem 1-0

W meczu 30. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyna Cadiz podejmowała na własnym stadionie ekipę Granada CF. Mecz rozegrany został 29 marca o godzinie 20:00 na Estadio Nuevo Mirandilla. Po zaciętym starciu to gospodarze zdołali wyjść zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, ale emocje nie zawiodły fanów do samego końca.

Mallorca - Granada CF 1-0

Spotkanie Mallorca - Granada CF, wynik 1-0

W meczu 29. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyna Mallorca podejmowała Granada CF na Estadi Mallorca Son Moix. Spotkanie, które odbyło się 16 marca 2024 o godzinie 13:00, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Pomimo bezbramkowego remisu na przerwę, to bramka zdobyta po zmianie stron zadecydowała o końcowym rezultacie.

Granada CF - Real Sociedad, wynik końcowy 2-3

Granada CF kontra Real Sociedad, wynik spotkania 2-3

Wczoraj, 9 marca 2024 roku, na Estadio Nuevo Los Cármenes miało miejsce spotkanie pomiędzy drużynami Granada CF oraz Real Sociedad w ramach 28. kolejki La Ligi. Mecz zakończył się zwycięstwem Real Sociedad 3-2, pomimo tego, że na przerwę Granada CF prowadziła 2-1. To emocjonujące starcie dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych momentów, a decydujące trafienie padło w końcówce spotkania.

Villarreal - Granada CF 5-1

Na stadionie Estadio de la Cerámica dnia 2024-03-03 13:00 odbył się mecz Villarreal - Granada CF zakończony wynikiem 5-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Villarreal i Granada CF w ramach 27. kolejki hiszpańskiej La Liga okazał się prawdziwą demonstracją siły gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się w Estadio de la Cerámica, zakończyło się pewnym zwycięstwem Villarreal 5-1 nad zespołem Granada CF. Drużyna gospodarzy od samego początku narzuciła wysokie tempo gry, co zaowocowało trzema bramkami już do przerwy. Mecz ten na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn ze względu na widowiskową grę oraz efektowne gole zdobyte przez graczy Villarreal.

Granada CF vs Almeria, wynik końcowy 1-1

Mecz Granada CF kontra Almeria, wynik końcowy 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Granada CF a Almeria zakończył się remisem 1-1 na Estadio Nuevo Los Cármenes. Pomimo prowadzenia Almerii 1-0 po pierwszej połowie, drużyna Granady zdołała wyrównać wynik, dając kibicom emocjonujące widowisko do samego końca. Spotkanie w ramach 25. kolejki La Ligi odbyło się 18 lutego o godzinie 15:15, a obie ekipy zasłużenie podzieliły się punktami na murawie.

Mecz pomiędzy Barcelona - Granada CF, wynik 3-3

Dnia 2024-02-11 20:00 na obiekcie Estadi Olímpic Lluís Companys odbyło się spotkanie między Barcelona i Granada CF zakończone wynikiem 3-3

Wczorajszy wieczór na Estadi Olímpic Lluís Companys był pełen emocji, gdyż Barcelona podejmowała tam Granada CF w ramach 24. kolejki La Liga. Mecz zakończył się remisem 3-3, a wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1. Spotkanie to dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w ich pamięci. Czytelnikom przedstawiamy teraz szczegółową relację z tego pasjonującego widowiska.

Mecz Granada CF kontra Las Palmas, wynik 1-1

Granada CF - Las Palmas, wynik meczu 1-1

W ostatnim meczu ligowym drużyny Granada CF zmierzyły się z Las Palmas w ramach 23. kolejki La Liga. Spotkanie, które odbyło się na Estadio Nuevo Los Cármenes, zakończyło się remisem 1-1. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Granady 1-0. Mecz został rozegrany 3 lutego 2024 roku o godzinie 15:15. Teraz, 5 dni później, przyjrzyjmy się bliżej wydarzeniom z tego starcia.