Mecz Granada CF kontra Alaves dnia 2024-04-14 14:15 na stadionie Estadio Nuevo Los Cármenes: 2-0

Wczorajszy mecz La Liga pomiędzy Granada CF a Alaves był pełen emocji i zwrotów akcji. Spotkanie odbyło się na Estadio Nuevo Los Cármenes, a gospodarze zdominowali rywali, zwyciężając 2-0. Bramki padły jeszcze przed przerwą, a ostateczny wynik utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego. Mecz odbył się 14 kwietnia o godzinie 14:15, co oznacza, że rozgrywka miała miejsce zaledwie kilka godzin temu.

Relacja z przebiegu meczu Granada CF vs Alaves

Wczorajsze widowisko na Estadio Nuevo Los Cármenes przyniosło emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Granada CF a Alaves. Mecz rozpoczął się o godzinie 14:15 w ramach 31. kolejki La Liga, a na boisku panowała gorąca atmosfera, gdy obie ekipy starały się zdobyć cenne punkty.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 9. minucie na listę strzelców wpisał się M. Uzuni, dając prowadzenie Gospodarzom. Piłkarz ten wykorzystał piękną asystę, co sprawiło, że fani Granada CF oszaleli z radości na trybunach. Mimo starań Alaves, bramka ta postawiła ich w trudnej sytuacji.

Po kolejnych akcjach i zmianach w grze, to L. Boyé popisał się w 38. minucie, podnosząc prowadzenie dla Granada CF na 2-0. Seria szybkich akcji i dobra współpraca na boisku sprawiły, że piłkarze Gospodarzy zdominowali pierwszą połowę, zachwycając kibiców piękną grą ofensywną.

Drugą połowę zdominowali również piłkarze Granada CF, jednak zarówno Gospodarze, jak i Goście, otrzymali kilka żółtych kartek za zbyt agresywne zachowania na boisku. Gerard Gumbau, Myrto Uzuni oraz Miguel Rubio z Gospodarzy oraz Andoni Gorosabel i Nahuel Tenaglia z Alaves zostali ukarani kartkami przez sędziego Victora Garcie Verdurę.

Pomimo starań obu drużyn, wynik nie uległ zmianie do końcowego gwizdka, kończąc się wynikiem 2-0 na korzyść Granada CF. To zwycięstwo zapewniło Gospodarzom trzy cenne punkty w walce o ligowe pozycje i sprawiło, że fani mogli cieszyć się udanym występem swojej drużyny.

Po zakończonym meczu, zarówno Granada CF, jak i Alaves mogą skupić się na nadchodzących wyzwaniach. Dla Granada CF kolejne starcia odbędą się z Athletic Club, Osasuna oraz Sevillą, podczas gdy Alaves zmierzy się z Atletico Madryt, Celtą Vigo oraz Valencią. Oba zespoły będą dążyć do kolejnych zwycięstw, by umocnić swoje pozycje w La Liga.