Spotkanie Mallorca - Granada CF, wynik 1-0

W meczu 29. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyna Mallorca podejmowała Granada CF na Estadi Mallorca Son Moix. Spotkanie, które odbyło się 16 marca 2024 o godzinie 13:00, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Pomimo bezbramkowego remisu na przerwę, to bramka zdobyta po zmianie stron zadecydowała o końcowym rezultacie.

Relacja z meczu piłki nożnej: Mallorca vs Granada CF

Wczoraj na Estadi Mallorca Son Moix odbył się zacięty mecz pomiędzy drużyną gospodarzy - Mallorca, a gośćmi - Granada CF, w ramach 29. kolejki La Liga. Sędzią głównym spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea z Hiszpanii.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu ekip gorączkowo dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowite widowisko.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00. Pierwsza połowa była pełna walki, ale żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarza przeciwnika. Wynik do przerwy pozostawał więc niezmieniony - 0:0.

Druga połowa meczu przyniosła więcej emocji. W 85. minucie to drużyna gospodarzy otworzyła wynik! Raíllo strzelił gola po asyście Dardera, zapewniając Mallorce prowadzenie 1:0.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść Mallorki, co wywołało ekstazę wśród miejscowych fanów.

Podczas spotkania arbiter pokazał żółte kartki Cyle'owi Larinowi (Mallorca) w 23. minucie oraz Matiji Nastasićowi (Mallorca) w 41. minucie.

Natomiast zawodnicy Granady CF uniknęli karania żółtymi kartkami czy czerwoną kartką.

Najbliższe mecze dla Mallorcy to starcia z Valencią, Athletic Club oraz Realem Madryt, natomiast Granada CF zmierzy się z Cadiz, Valencią oraz Alaves.