Dnia 2024-04-28 14:15 miał miejsce mecz pomiędzy Granada CF i Osasuna zakończony wynikiem 3-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Granada CF a Osasuną zakończył się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 3-0. Spotkanie, które odbyło się 28 kwietnia o godzinie 14:15 na Estadio Nuevo Los Cármenes, było jednym z emocjonujących starć kolejki 33 La Liga. Drużyna Granady kontrolowała przebieg gry od pierwszej połowy, prowadząc 1-0 po pierwszej połowie, a następnie potwierdzając swoją dominację w drugiej części spotkania. Przyjrzyjmy się bliżej szczegółom tego starcia.

Mecz Granada CF - Osasuna: 3-0

Dnia 28 kwietnia 2024 roku na Estadio Nuevo Los Cármenes odbyło się starcie pomiędzy drużyną Granada CF a Osasuną. Spotkanie to było częścią 33. kolejki La Ligi, a na boisku prowadził je sędzia główny Alejandro Muniz Ruiz z Hiszpanii. Pełne emocji widowisko rozpoczęło się o godzinie 14:15.

Sprawozdanie z meczu:

Zapowiadało się widowisko pełne napięcia na Estadio Nuevo Los Cármenes, a piłkarze obu drużyn weszli na murawę z determinacją w oczach. Już od pierwszych minut było widać, że obie ekipy są gotowe na walkę o zwycięstwo.

W 29. minucie F. Pellistri otworzył wynik spotkania, zdobywając bramkę dla gospodarzy po asyście Sergio Ruiza. Granada CF objęła prowadzenie 1-0, co tylko podgrzało atmosferę na stadionie.

Po przerwie, w 48. minucie M. Uzuni podwyższył prowadzenie dla Granady, wykorzystując sytuację po asyście K. Jóźwiaka. Mecz nabierał tempa, a zawodnicy obu drużyn starali się znaleźć sposób na pokonanie rywali.

W końcówce spotkania, w 90. minucie L. Boyé ustalił ostateczny wynik na 3-0 na korzyść Granady CF. Była to chwila radości dla kibiców gospodarzy, którzy dopingowali swoją drużynę przez całe spotkanie.

W trakcie meczu nie obyło się bez kartek. Już w pierwszej połowie żółte kartki otrzymali Lucas Boyé, Kamil Jóźwiak, Sergio Ruiz Alonso oraz Miguel Rubio z Granady. Po przerwie nie widzieliśmy już kartek dla Gospodarzy.

Na koniec warto wspomnieć o nadchodzących meczach obu drużyn. Granada CF zmierzy się kolejno z Sevillą, Realem Madryt oraz Rayo Vallecano. Natomiast Osasuna czekają spotkania z Realem Betis, Athletic Club oraz Mallorcą.