Real Madrid kontra Granada CF, wynik spotkania - 2-0

Dziś na Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz pomiędzy drużynami Real Madrid i Granada CF. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla Realu Madrid. Wiecej szczegółów poniżej.

Real Madrid pokonuje Granada CF 2-0 w meczu La Liga

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Real Madrid a Granada CF na Estadio Santiago Bernabéu był prawdziwym widowiskiem. Gospodarze zdołali pokonać swoich rywali 2-0, zapewniając sobie ważne trzy punkty w La Liga.

Mecz rozpoczął się dynamicznie, z obiema drużynami atakującymi. W 26. minucie gry to Real Madrid objął prowadzenie po bramce strzelonej przez Brahim Díaza, asystowaną przez T. Kroosa. Zawodnicy Realu mieli znaczną przewagę w posiadaniu piłki, ale Granada CF również starała się stworzyć groźne sytuacje pod bramką przeciwnika.

Po przerwie Real Madrid nadal utrzymywał inicjatywę, a w 57. minucie to Rodrygo zdobył drugiego gola dla swojej drużyny, umacniając prowadzenie. Granada CF starała się odpowiedzieć, jednak brakowało im skuteczności w ostatnich akcjach.

Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść Realu Madrid, którzy zasłużenie sięgnęli po zwycięstwo. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, dodając więcej emocji do rywalizacji.

Należy również zwrócić uwagę na kilka kartek, które zostały pokazane przez sędziego. Antonio Rüdiger i Jude Bellingham z Realu Madrid oraz Gerard Gumbau z Granada CF zostali ukarani żółtymi kartkami za swoje zachowanie na boisku.

Real Madrid będzie teraz przygotowywać się do kolejnych spotkań, w których zmierzy się z Real Betis, Union Berlin oraz Villarreal. Z kolei Granada CF będzie walczyć z Athletic Club, Celta Vigo oraz Rennes, starając się odnieść sukces po tym meczu.