Granada CF kontra Real Sociedad, wynik spotkania 2-3

Wczoraj, 9 marca 2024 roku, na Estadio Nuevo Los Cármenes miało miejsce spotkanie pomiędzy drużynami Granada CF oraz Real Sociedad w ramach 28. kolejki La Ligi. Mecz zakończył się zwycięstwem Real Sociedad 3-2, pomimo tego, że na przerwę Granada CF prowadziła 2-1. To emocjonujące starcie dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych momentów, a decydujące trafienie padło w końcówce spotkania.

Relacja z przebiegu meczu Granada CF - Real Sociedad

Wczoraj, na Estadio Nuevo Los Cármenes, odbył się mecz pomiędzy drużynami Granada CF oraz Real Sociedad. Spotkanie to było jednym z najbardziej emocjonujących wydarzeń w ramach La Liga w tej rundzie.

Od pierwszych minut meczu atmosfera na stadionie była niesamowita. Fani obu drużyn głośno dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowity klimat.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 21. minucie to gospodarze objęli prowadzenie. M. Uzuni strzelił pierwszego gola dla Granady, wprowadzając ekipę w stan euforii.

Jednak Real Sociedad odpowiedziała szybko i wyrównała stan meczu w 33. minucie za sprawą U. Sadiqa, asystującemu Brais Méndeza.

Przed przerwą Granada CF ponownie wyszła na prowadzenie, gdy M. Uzuni zdobył swojego drugiego gola w 45. minucie, ustalając tym samym wynik na 2-1 do przerwy.

Druga połowa była równie intensywna, a strzał Robin Le Normanda w 80. minucie ponownie wyrównał wynik na 2-2. Real Sociedad nie zamierzała się zatrzymywać i to André Silva w 85. minucie zapewnił gościom zwycięstwo, ustalając wynik meczu na 2-3.

W trakcie meczu obie drużyny zebrały kilka żółtych kartek. Sergio Ruiz Alonso z Granady otrzymał kartkę w 45. minucie, natomiast Hamari Traoré z Realu Sociedad został ukarany w 23. minucie, a Umar Sadiq w 63. minucie.

Pomimo zażartej walki na boisku, nie doszło do żadnych czerwonych kartek, co świadczyło o zaciętości spotkania, ale również o fair play zawodników obu drużyn.

Po tym meczu Granada CF czekają starcia z Mallorcą, Cadiz oraz Valencią, natomiast Real Sociedad zmierzy się z Cadiz, Alaves oraz Almerią. Kibice obu drużyn z pewnością już nie mogą doczekać się kolejnych emocji na boisku!