Mecz między Granada CF i Atletico Madrid zakończony wynikiem 0-1 na obiekcie Estadio Nuevo Los Cármenes

W dniu 22 stycznia 2024 roku odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Granada CF i Atletico Madrid, który miał miejsce na Estadio Nuevo Los Cármenes. Spotkanie było częścią 21. kolejki La Liga. Po zaciętym starciu, zwycięstwo odniosła drużyna Atletico Madrid, pokonując rywali 1-0. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki przed przerwą, lecz ostatecznie to Atletico Madrid wyłoniło się zwycięzcą tego starcia.

Relacja z meczu piłki nożnej: Granada CF - Atletico Madrid

Dziś, na Estadio Nuevo Los Cármenes odbył się mecz pomiędzy drużynami Granada CF a Atletico Madrid w ramach 21 kolejki La Liga. Ostateczny wynik to 0-1 na korzyść gości. Przez pierwszą połowę obie drużyny miały swoje szanse, jednak żaden z zespołów nie był w stanie pokonać bramkarzy. Dopiero w 54 minucie Álvaro Morata strzelił bramkę dla Atletico, a asystę zanotował Antoine Griezmann.

Żółte kartki zostały pokazane zawodnikom obu drużyn, aż trzy dla gospodarzy: Lucas Boyé w 75 minucie oraz Augusto Batalla w doliczonym czasie gry. Z kolei dla gości żółte kartki otrzymali Saúl Ñíguez w 72 minucie i Stefan Savić w 75. Niestety, nie odnotowano czerwonych kartek w tym meczu.

Atletico Madrid zapowiada się na ciekawe starcie w kolejnych meczach, gdzie zmierzy się kolejno z Rayo Vallecano, a następnie z Realem Madryt. Z kolei Granada CF czekają starcia z Getafe, Las Palmas oraz Barceloną.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, a emocje sięgały zenitu w momencie zdobycia bramki przez gości. Jednakże, pomimo starań, gospodarze nie byli w stanie odwrócić losów spotkania. Mecz dostarczył wielu emocji oraz wspaniałej piłki nożnej, co z pewnością zostanie zapamiętane przez kibiców obu drużyn.