Spotkanie Celta Vigo kontra Granada CF na stadionie Abanca-Balaídos - końcowy wynik 1-0

W dniu 16 grudnia 2023 roku na stadionie Abanca-Balaídos odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Celta Vigo i Granada CF. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy.

Mecz piłki nożnej pomiędzy Celta Vigo a Granada CF

16 grudnia 2023 roku odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Celta Vigo a Granada CF. Spotkanie to miało miejsce na stadionie Abanca-Balaídos i było częścią rozgrywek La Liga, w ramach 17. kolejki.

Sędzią głównym tego starcia był Jose Maria Sanchez Martinez.

Drużyna gospodarzy, Celta Vigo, zdołała zdobyć bramkę w 20. minucie, a autorem tego trafienia był J. Strand Larsen.

Po pierwszej połowie wynik był korzystny dla Celta Vigo, 1-0.

Relacja z meczu

Abanca-Balaídos tętnił emocjami, gdyż fani obu drużyn zgromadzeni na stadionie entuzjastycznie dopingowali swoje ulubieńce. Atmosfera była niesamowita, a piłkarze Celta Vigo i Granada CF nie zawiedli swoich kibiców.

Od samego początku meczu obie drużyny starały się kontrolować przebieg gry, jednak to Celta Vigo zdołała otworzyć wynik meczu. J. Strand Larsen zapewnił swojej drużynie prowadzenie, zdobywając bramkę w 20. minucie.

Potem emocje sięgnęły zenitu, gdy w 80. minucie Iago Aspas otrzymał czerwoną kartkę, pozostawiając swoją drużynę w dziesiątkę.

Mimo starań obu zespołów, wynik do końcowego gwizdka nie uległ zmianie, a Celta Vigo zwyciężyła 1-0. Był to trudny mecz, pełen walki i determinacji, który na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Następne mecze dla Celta Vigo to starcia z Villarreal, Real Betis i Amorebieta, natomiast Granada CF zmierzy się z Sevillą, Cadiz i Rennes.