Dnia 2023-09-18 19:00 odbył się mecz Granada CF - Girona zakończony wynikiem 2-4

Dnia 2023-09-18 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Los Cármenes rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Granada CF oraz Girona.

Po pierwszej połowie spotkania między Granada CF a Girona wynik wynosił 0-3. Końcowy wynik spotkania to 2-4.

Gole strzelali: V. Tsygankov 22' 0-1 Sávio Sávio 31' 0-2 David López 34' 0-3 A. Dovbyk M. Uzuni 63' 1-3 Ignasi Miquel L. Boyé 85' 2-3 F. Diédhiou Yan Couto 89' 2-4 C. Stuani

Żółte kartki Granada CF: Myrto Uzuni 23' Óscar Melendo 33' Raúl Torrente 70'

Żółte kartki Girona: Yan Couto 72' Juanpe 90' Yangel Herrera 90'

Czerwone kartki Granada CF:

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Granada CF stawi czoła Real Betis, następne spotkania z drużynami Almeria oraz Barcelona natomiast Girona podejmie Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid oraz Cadiz.

Oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą ciekawe poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak Myrto Uzuni Yan Couto nieraz zapewniły wspaniałym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zmagania między piłkarzami z ligi okazują się nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że zmagania nas męczą. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić spotkania sportowe lubianej ligi La Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Granada CF i Girona w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio Nuevo Los Cármenes.