Spotkanie Granada CF - Mallorca dnia 2023-08-26 17:30: wynik 3-2

Dnia 2023-08-26 17:30 na stadionie Estadio Nuevo Los Cármenes odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 3. Zmierzyły się ze sobą Granada CF i Mallorca.

Pierwsza połowa meczu między Granada CF a Mallorca zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: Miguel Rubio 12' 1-0 José Callejón Abdón Prats 38' 1-1 Toni Lato Bryan Zaragoza 46' 2-1 Gumbau M. Uzuni 70' 3-1 Samú Costa 87' 3-2

Żółte kartki Granada CF: Óscar Melendo 16' Sergio Ruiz Alonso 41'

Żółte kartki Mallorca: José Copete 33' Predrag Rajković 41' Dani Rodríguez 45' Giovanni González 51' Cyle Larin 68' Pablo Maffeo 90' Javi Llabrés 90'

Czerwone kartki Granada CF:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Francisco Hernandez Maeso, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Granada CF zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Girona i Las Palmas. Kolejno natomiast Mallorca zmierzy się z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Girona.

Bardzo często liczni kibice z entuzjazmem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze La Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Óscar Melendo José Copete systematycznie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom wiele przeżyć. Przyciągające uwagę walki między graczami z ligi bywają zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, że widowiska męczą kibica. Trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, idealnie wyliczone gole oraz asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania sportowe znanej ligi La Liga i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Granada CF i Mallorca z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Estadio Nuevo Los Cármenes.