Mecz Villarreal - Espanyol, wynik 5-1

Villarreal - Espanyol zakończony wynikiem 5-1.

Po pierwszej połowie meczu między Villarreal a Espanyol wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik meczu to 5-1.

W dniu 2022-02-27 13:00 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica odbył się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Villarreal i Espanyol.

Gole strzelali: Yeremi Pino 14' 1-0 P. Estupiñán Yeremi Pino 20' 2-0 E. Capoue Yeremi Pino 45' 3-0 Yeremi Pino 53' 4-0 A. Groeneveld K. Bare 65' 4-1 B. Dia 86' 5-1 Moi Gómez

Żółte kartki Villarreal: Serge Aurier 31' Raúl Albiol 90'

Żółte kartki Espanyol: Adrià Pedrosa 40'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Espanyol:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Villarreal zmierzy się już z Osasuna, następne spotkania z drużynami Celta Vigo i Juventus natomiast Espanyol z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Levante i Mallorca.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani z dużym zapałem śledzą starcia ligi La Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Serge Aurier Adrià Pedrosa często zagwarantowały wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między piłkarzami okazują się bardzo zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Nieustannie obserwujemy widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi La Liga. Villarreal oraz Espanyol jak ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Estadio de la Cerámica.