Na stadionie Estadio de la Cerámica dnia 2024-03-03 13:00 odbył się mecz Villarreal - Granada CF zakończony wynikiem 5-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Villarreal i Granada CF w ramach 27. kolejki hiszpańskiej La Liga okazał się prawdziwą demonstracją siły gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się w Estadio de la Cerámica, zakończyło się pewnym zwycięstwem Villarreal 5-1 nad zespołem Granada CF. Drużyna gospodarzy od samego początku narzuciła wysokie tempo gry, co zaowocowało trzema bramkami już do przerwy. Mecz ten na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn ze względu na widowiskową grę oraz efektowne gole zdobyte przez graczy Villarreal.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej: Villarreal - Granada CF

Dzisiaj na Estadio de la Cerámica odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy drużyną gospodarzy, czyli Villarreal, a ekipą Granada CF. Mecz ten miał miejsce w ramach 27. kolejki La Liga. Sędzią głównym spotkania był Juan Luis Pulido Santana z Hiszpanii.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice zgromadzeni na trybunach dopingowali swoje drużyny od pierwszego gwizdka arbitra. Obie ekipy rozpoczęły mecz z determinacją i chęcią zaprezentowania się z jak najlepszej strony.

Mecz rozpoczął się dynamicznie, a już w 7. minucie Andrèas Sørloth zdobył pierwszego gola dla Villarreal, otwierając wynik spotkania. Po chwili, w 19. minucie, to ponownie Sørloth był skuteczny, podając piłkę do Dani Parejo, który ustalił wynik na 2-0.

W 32. minucie Étienne Capoue wykorzystał sytuację po asyście Parejo i wpisał się na listę strzelców, powiększając przewagę gospodarzy. Po przerwie, w 47. minucie, Gonçalo Guedes zdobył czwartego gola dla Villarreal, a asystował mu Álex Baena.

Kolejne trafienie dla gospodarzy padło w 66. minucie ponownie za sprawą Andrèasa Sørlotha, a asystę zanotował Dani Parejo. Mimo starań Granady, udało im się zmobilizować i w 90. minucie Thomas Corbeanu zdobył honorowego gola dla gości, ustalając tym samym wynik meczu na 5-1.

Podczas meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek. Dla gospodarzy w 84. minucie kartonik otrzymał Étienne Capoue. Z kolei w ekipie gości upomnienia zobaczyli Kamil Piątkowski w 15. minucie oraz Ricard Sánchez w 70. minucie.

Po tym zwycięstwie Villarreal ma przed sobą trudne spotkania z Marseille, Real Betis i ponownie z Marseille. Natomiast Granada CF zmierzy się kolejno z Real Sociedad, Mallorca i Cadiz.