Mecz Real Sociedad - Granada CF, wynik 5-3

Real Sociedad - Granada CF, wynik końcowy 5-3. W dniu 2023-09-02 12:00 na stadionie Reale Arena odbył się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Real Sociedad i Granada CF.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Real Sociedad a Granada CF wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 5-3.

Gole strzelali: T. Kubo 9' 1-0 Brais Méndez Robin Le Normand 35' 1-1 T. Kubo 44' 2-1 H. Traoré Martín Zubimendi 59' 3-1 Brais Méndez Barrenetxea 67' 4-1 Mikel Oyarzabal Miki Bosch 76' 5-1 L. Boyé 83' 5-2 Antonio Puertas Bryan Zaragoza 90' 5-3 Gonzalo Villar

Żółte kartki Real Sociedad: Mikel Oyarzabal 54'

Żółte kartki Granada CF: Ignasi Miquel 21' Lucas Boyé 38' Sergio Ruiz Alonso 53' Víctor Díaz 54' Bryan Zaragoza 86'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Granada CF:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Iglesias Villanueva, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Real Sociedad zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Inter i Getafe natomiast Granada CF zmierzy się z Girona. Następne mecze zagra z drużynami Las Palmas i Real Betis.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani futbolu śledzą interesujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Mikel Oyarzabal Ignasi Miquel raz za razem gwarantują swoim wiernym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Systematycznie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty oraz bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami z ligi są bardzo nieustępliwe, rzadko okazuje się ostatecznie, że widowiska przynudzają. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, oglądać spotkania piłkarskie ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Real Sociedad oraz Granada CF i ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Reale Arena.