Dnia 2023-11-24 20:00 na obiekcie Estadio de Mendizorroza odbyło się spotkanie między Alaves oraz Granada CF zakończone wynikiem 3-1

Dzisiaj odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Alaves i Granada CF w ramach 14. kolejki La Liga. Mecz, który miał miejsce na Estadio de Mendizorroza, zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść drużyny gospodarzy. Już w pierwszej połowie Alaves objęło prowadzenie 2-0, utrzymując swoją przewagę do końcowego gwizdka.

Mecz piłki nożnej: Alaves kontra Granada CF

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Alaves i Granada CF. Mecz odbył się na Estadio de Mendizorroza, a sędzią głównym był Javier Alberola Rojas, pochodzący z Hiszpanii. Od samego początku atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny, tworząc niesamowitą atmosferę.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20:00, a już w 11. minucie gospodarze objęli prowadzenie za sprawą bramki Raúla Torrente'a, który wykorzystał świetną asystę swojego kolegi. Alaves nie zwalniał tempa i już w 38. minucie podwyższył prowadzenie dzięki strzelowi A. Rebbacha. Przez całą pierwszą połowę drużyna gospodarzy dominowała na boisku, co zaowocowało wynikiem 2-0 na przerwę.

Po przerwie, kibice nadal czekali na emocje, a ci ich nie zawiedli. Samu Omorodion w 55. minucie zdobył trzecią bramkę dla Alaves, czym mocno zdezorientował gości. W końcówce meczu Granada CF próbowała odrobić straty i choć M. Uzuni zdobył bramkę dla swojej drużyny w 86. minucie, to jednak nie udało im się już odwrócić losów spotkania. Ostateczny wynik to 3-1 dla gospodarzy.

Mecz nie obył się bez kontrowersji, sędzia pokazał kilka żółtych kartek, a także w końcówce spotkania czerwoną kartkę dla jednego z zawodników gości. Mimo to, emocje były na najwyższym poziomie, a kibice cieszyli się z sukcesu swojej drużyny. Następne mecze dla Alaves to starcia z Mallorca, Terrassa oraz Las Palmas, natomiast Granada CF czekają potyczki z Realem Madryt, Athletic Club oraz Celtą Vigo. Czekamy z niecierpliwością na kolejne emocje, jakie przyniesie La Liga!