Dnia 2024-01-03 16:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Granada CF oraz Cadiz: wynik 2-0

W ostatnim meczu La Liga Granada CF podejmowała Cadiz. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Granady. Spotkanie odbyło się na Estadio Nuevo Los Cármenes.

Mecz Granada CF - Cadiz: 2-0

W dniu 3 stycznia 2024 roku na Estadio Nuevo Los Cármenes odbyło się starcie pomiędzy drużyną Granada CF a Cadiz w ramach 19. kolejki La Liga. Gospodarze zwyciężyli 2-0, zapewniając sobie cenne punkty.

W pierwszej połowie meczu, M. Uzuni zdobył bramkę dla Granady w 22. minucie, z asystą L. Boyé. Wynik do przerwy to 1-0 na korzyść gospodarzy. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Po zmianie stron, Bryan Zaragoza podwyższył prowadzenie dla Granady, strzelając bramkę w 70. minucie. Asystę zanotował Carlos Neva.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Zawodnicy Granady zostali ukarani żółtymi kartkami: Ricard Sánchez w 64. minucie, Lucas Boyé w 65. minucie oraz Ignasi Miquel w 86. minucie. Natomiast gracze Cadiz otrzymali żółte kartki: Rubén Alcaraz w 21. minucie, Álex Fernández w 42. minucie, Chris Ramos w 43. minucie oraz Fali w 90. minucie.

W drugiej połowie doszło także do dwóch czerwonych kartek. Rubén Sobrino z Cadiz został ukarany czerwoną kartką w 54. minucie. Czerwoną kartkę otrzymał także zawodnik Granady, jednakże szczegóły tego wydarzenia nie są podane. Sędzia główny tego spotkania to Juan Pulido.

Po zwycięstwie nad Cadiz, Granada CF ma przed sobą trudne mecze z takimi rywalami jak Real Betis, Atletico Madrid i Getafe. Natomiast Cadiz zmierzy się kolejno z zespołami Valencia, Alaves oraz Athletic Club.