Spotkanie Granada CF vs Rayo Vallecano zakończone wynikiem 0-2

Granada CF vs Rayo Vallecano 0-2. Dnia 2023-08-21 19:30 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Los Cármenes odbył się mecz ligi La Liga kolejki 2 pomiędzy Granada CF a Rayo Vallecano.

Pierwsza połowa meczu między Granada CF a Rayo Vallecano zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Álvaro García 75' 0-1 Unai López P. Ciss 79' 0-2 Raúl de Tomás

Żółte kartki Granada CF: Ricard Sánchez 11' Gerard Gumbau 50'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Aridane Hernández 50'

Czerwone kartki Granada CF: Antonio Puertas 86'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Granada CF stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Girona oraz Las Palmas. Kolejno natomiast Rayo Vallecano zmierzy się z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Alaves oraz Villarreal.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak Ricard Sánchez Aridane Hernández niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone gole czy asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Potyczki między drużynami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to spotkania usypiające. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich i oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Granada CF i Rayo Vallecano jak ich udział w La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Estadio Nuevo Los Cármenes.